1 Aralık 2021 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Eşiyle barışmak için köprüde intihara kalkıştı…

Eşiyle barışmak için köprüde intihara kalkıştı…

Adana’da karısıyla boşanma aşamasında olan bir kişi barışmak için set köprüsünün üzerine çıkarak intihara kalkıştı. Polis, köprünün üzerine çıkan kişinin karısını olay yerine getirmek istedi ancak kadın boşanma davası açtığını ve gelmeyeceğini belirtti. Bunun üzerine polis 2 saatlik ikna çalışmaları sonucunda intihara kalkışan şahsı köprüden indirdi.
Çukurova ilçesine bağlı set köprüsünde meydana gelen olayda, karısıyla boşanma aşamasında olan Nurettin C., köprü üzerine çıkarak intihar etmek istedi. Yoldan geçen vatandaşlar olayı görmesi üzerine durumu polise ihbar etti. Bölgeye polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

EŞİ GELMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ
Olay yerine gelen polis, Nurettin C’yi indirmek istedi. Ancak Nurettin C. eşiyle barışmadığı sürece inmeyeceği dile getirdi. Bunun üzerine polis Nurettin C’in eşine ulaştı. Ancak ismi öğrenilemeyen kadın boşanma davası açtığı için gelmeyeceğini polise söyledi.

İKNA EDİLDİ
Çukurova Araştırma Ekiplerine bağlı polis memurları, Nurettin C’yi köprüden atlamaması için 2 saat boyunca ikna etmeye çalıştı. İki saatlik konuşmanın ardından ikna olan Nurettin C. köpründen indi. Köprüden indikten sonra fenalık geçiren Nurettin C. tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Başkan Küçükyılmaz; “Adana’da gösterilen ilgiden mutlu olduk”

Hentbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Kültür ve Sosyal Tesisleri’ne gelerek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir