20 Temmuz 2024 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Eşini Sigorta Ettirmediği Gerekçesiyle Suçladığı Kişiyi Öldürdü

Eşini Sigorta Ettirmediği Gerekçesiyle Suçladığı Kişiyi Öldürdü

Adana’da 63 yaşındaki Zeynel Abidin Çay, eşi Erdem Çay’ın temizlik işlerini yaptığı torna atölyesinde çıkan kavgada eski ustabaşı 55 yaşındaki Kazım Ağan’ı bıçaklayarak öldürdü.

Adana’da 63 yaşındaki Zeynel Abidin Çay, eşi Erdem Çay’ın temizlik işlerini yaptığı torna atölyesinde çıkan kavgada eski ustabaşı 55 yaşındaki Kazım Ağan’ı bıçaklayarak öldürdü.

Olay, merkez Seyhan İlçesi’nin Ova Mahallesi’ndeki Metal Sanayi Sitesi’nde meydana geldi. Tornacı olarak 20 yıl çalışıp emekli olan Kazım Ağan, arkadaşlarını görmek için sabah saatlerinde eski işyerine geldi. Atölyede sohbet ettikleri sırada, burada temizlik işlerine bakan ve çaycılık yapan Erdem Çay’ın eşi Zeynel Abidin Çay da sohbete katıldı. Bir süre sonra işyerine eşini ziyarete gelen Zeynel Abidin Çay, atölyede ustabaşı olduğu için Kazım Ağan’ı, “Siz eşimin sigortasını neden yatırmadınız. 8 yıldan beri çalışıyor, ayıp değil mi” diyerek tartışmaya başladı. Atölyede bulunan işçilerin, ‘şakalaştıklarını’ zannederek müdahale etmediği tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Yumruklu kavga sırasında Zeynel Abidin Çay, yanında taşıdığı bıçağı çıkartıp, Kazım Ağan’ın sol göğsüne sapladı. Ağır yaralanan Kazım Ağan, ambulansla götürüldüğü özel hastanede yapılan tüm müdahaleye karşın kurtarılamadı.

Kaçan Zeynel Abidin Çay ise Onur Mahallesi’ndeki evinde suç aleti bıçakla birlikte yakalandı. Gözaltına alınan Çay’ın, “Eşimin yıllardan beri çalışıyor, sigortasını yapmadılar. Tartıştık, sinirlendim, bıçakladım”dediği öğrenildi.

Zeynel Abidin Çay’ın sorgusu sürüyor. – Adana

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir