22 Ocak 2020 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Engellilere park…
SAMSUNG CSC

Engellilere park…

Ceyhan Belediyesi tarafından Namık Kemal Mahallesi’ndeki Afet Evleri’nde yapımına başlanan parkta engelli vatandaşlara yönelik özel alanlar oluşturuldu.

Afet Evleri’ndeki park içersinde; beşik bahçesi, oyun ve tüm yaş gruplarına hitap eden spor grupları ile engelli vatandaşlar için dizayn edilen özel oyun alanları yer alıyor.

Başkan Alemdar Öztürk; “Ceyhan Belediyesi olarak daha yaşanılabilir bir şehir için yürüttüğümüz çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Hizmet denetimleri programımız kapsamında gerekli incelemeleri yaptığımız Afet Evleri’nde yapımına başladığımız parkımızı Ceyhan’da bir ilk olarak özellikle engelli vatandaşlarımız için oyun alanları ile donattık. Ekiplerimiz, faaliyetlerini büyük bir titizlikle yerine getiriyor. İnşallah kısa bir süre içersinde parktaki çalışmalarımızı tamamlayacağız.” dedi.

Bahar öncesi tüm parkların yeniden revize edildiğini belirten Başkan Alemdar Öztürk, belediyenin sorumluluk alanındaki 124 adet parkta genel kontrol, temizlik, bakım ve onarım çalışmalarını da yürüttüklerini söyledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tünelin duvarına çarpan aracın sürücüsü yaralandı…

Pozantı’da, tünelin duvarına çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı. Alınan bilgiye göre, Fikriye Namuk’un idaresindeki 35 KD …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir