15 Temmuz 2020 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / ENGELLİ VATANDAŞIN RUHSAT SEVİNCİ…

ENGELLİ VATANDAŞIN RUHSAT SEVİNCİ…

ENGELLİ VATANDAŞIN RUHSAT SEVİNCİ

Ceyhan’ın Sarımazı mahallesinde yaşayan engelli vatandaş 10 yıldır alamadığı internet kafe ruhsatına kavuşunca Belediye Başkan Alemdar Öztürk’e teşekkür etti. Başvurusu kabul edilen ve ruhsatını alan Mustafa Olgun isimli vatandaş, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü ziyaret ederek teşekkür etti.

Olgun, yaklaşık 10 yıldır Sarımazı Belde Belediyesi döneminde internet kafe işletme ruhsatı almak için müracaatta bulunduğunu ifade ederek “ Sarımazı Belediyesine ruhsat başvurusunda bulunduğum her defa farklı nedenler ileri sürülerek ruhsat verilmiyordu. Artık vazgeçme noktasına gelmiştim. Belediye kapandı ve Ceyhan’a bağlandık. Ceyhan Belediyesine yaptığım başvuru çok kısa bir sürede tamamlanarak onaylandı. Ruhsatımı aldım, gönül rahatlığıyla işime bakacağım. Gösterdikleri ilgiden dolayı başta Sayın Başkanımız olmak üzere tüm çalışanlara başarılar diliyorum” dedi.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise “belediyelerin görevi vatandaşın işlerini zorlaştırmak değil; yaslar çerçevesinde kolaylaştırmak, hızlandırmak ve sonuçlandırmaktır. Duyarlı vatandaşımıza da hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

‘yeşil reçete’ operasyonu…

Narkotik polislerinin bir eve yaptığı baskında yeşil reçeteyle satılan 131 bin 228 hap ele geçirildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir