2 Aralık 2023 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Engelli vatandaş’dan ziyaret…

Engelli vatandaş’dan ziyaret…

ENGELLİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ

Ak Parti Adana’dan engelli kontenjanından milletvekili aday adayı olan Mustafa Olgun, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Engellilerin yaşadığı sorunlara çözüm üretmek için siyasete girdiğini belirten Olgun, “Ak Parti’nin son yıllardaki engellilerin sorunlarına çözüm konusundaki çabalarını yakinen görüyoruz. Belediyeler, engelli dernekleri ve gönüllü vatandaşlar bu konuda çalışmalar yapıyor. Ben de sorunların çözümünü hızlandırmak ve katkı sağlama amacıyla Ak parti’den aday adayı oldum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise “Hepimiz birer engelli adayı olduğumuzu aklımızdan çıkarmamalıyız. Engelli kardeşlerimizin aileleri ile birlikte mutlu olabilecekleri şartların ve yaşam alanlarının oluşturulmasını çok önemsiyoruz. Hükümetimizin bu konuda attığı büyük adımlar hepimizin gözü önündedir. Ben de Mustafa Olgun kardeşime çıktığı bu yolda başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Seyhan’da “Psikolojik Şiddet Ve Genç Kadınlar” Söyleşisi…

  Seyhan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Adana Soroptimist Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen …

“Seyhan’da Yenilik Zamanı”

  Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi, 26. Dönem Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, …

Başkan Kocaispir Şantiyede İşçilerle Buluştu…

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde görev yapan belediye çalışanıyla kahvaltıda buluştu. Başkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir