3 Aralık 2021 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Emniyet Kemeri Kullanımına Yönelik Trafik Kampanyası…

Emniyet Kemeri Kullanımına Yönelik Trafik Kampanyası…

Emniyet Kemeri Kullanımına Yönelik Trafik Kampanyası
İçişleri Bakanlığımızca, 08 Kasım 2021 günü ülke genelinde başlatılan “Bi Hareketine Bakar Hayat” ana temalı trafik güvenliğine dair kampanya kapsamında, eş zamanlı olarak Ceyhan’da “Emniyet kemeri uygulaması” yapıldı; uygulama sırasında vatandaşlarımıza kampanya ve emniyet kemeri kullanımının önemi konusunda bilgiler verildi, kampanya ile ilgili broşür ve malzemeler dağıtıldı. Çamlıyolda yapılan uygulama ve bilgilendirmeye İlçe Kaymakamı Dr.Bayram Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Alpertunga Berberoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Satılmış Çal, Basın Mensupları, Emniyet ve Jandarma Personeli katıldı.

Kampanya başlangıcından itibaren konu ile görsel örnekleri bilboardlarda ve sosyal medya platformları başta olmak üzere yerel/ulusal basın/yayın organlarında, kamu kurum ve kuruluşları panolarında, vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu otogar, havalimanı, AVM, otobüs/metro durakları gibi yerlerde ve kurumsal iletişim sayfalarında yoğun olarak kullanılmıştı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Zabıtaya madde bağımlılığı eğitimi…

Büyükşehir Belediyesi kurum içi eğitim seminerleri kapsamında, Yeşilay Danışmanlık Merkezi yetkililerince Zabıta Daire Başkanlığı personeline …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir