11 Aralık 2019 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Emniyet Genel Müdürü ve Jandarma Genel Komutanı Adana’da…
EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ VE JANDARMA GENEL KOMUTANI ADANA'DA JANDARMA GENEL KOMUTANI ORGENERAL YAŞAR GÜLER VE EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ SELAMİ ALTINOK, ADANA VALİSİ MAHMUT DEMİRTAŞ'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ SELAMİ ALTINOK ADANA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN YAPIMI DEVAM EDEN YENİ HİZMET BİNASI İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Emniyet Genel Müdürü ve Jandarma Genel Komutanı Adana’da…

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ve Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Altınok, daha sonra Adana Emniyet Müdürlüğünün yapımı devam eden yeni hizmet binası inşaatında incelemelerde bulundu.
Kente hava yoluyla gelen Orgeneral Yaşar Güler ile Selami Altınok ilk olarak Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Şeref defterini imzalayan Güler ile Altınok daha sonra Vali Demirtaş ile bir süre sohbet etti.
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler daha sonra İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederken, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok da Adana Emniyet Müdürü Osman Ak’la birlikte yürüyerek gittiği Emniyet Müdürlüğünün yapımı devam eden yeni hizmet binası inşaatında yoğun güvenlik önlemleri altında incelemelerde bulundu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Genç kadın otelde ölü bulundu…

24 yaşındaki kadın otel odasında ölü halde bulundu. Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesine bağlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir