30 Mart 2020 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Elif Doğan Türkmen Organize Sanayi Bölgesinde…

Elif Doğan Türkmen Organize Sanayi Bölgesinde…

Adana Organize Sanayi Bölgesindeki arıtma tesisinin iyi çalışmaması nedeniyle çevresine yaydığı pis kokular Yakapınar ve Suluca Mahallelerinde hayatı yaşanmaz hale getirdi. Mahalle sakinleri CHP’li Türkmen’den sorunun çözümü için yardımcı olmasını istediler. Türkmen de sorunun giderilmesi için konuyu yetkililere ileteceğini söyledi.
TBMM Başkanlık Divanı Üyesi CHP Adana Milletvekili Av. Elif Doğan Türkmen Adana Merkez, ilçe ve mahallelerine sıklıkla yaptığı ziyaretlerde vatandaşların sorunları ile yakından ilgilenerek, çözümü konusunda Adana Bürokrasisi ve Bakanlıklar düzeyinde temaslarda bulunuyor.
Önceki gün de Yakapınar ve Suluca Mahallelerini ziyaret eden Türkmen,esnaf ve kahve ziyaretleri yaparak üreticiler ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar Türkmen’e Organize Sanayi Bölgesindeki arıtma tesisinden kaynaklı pis kokular nedeniyle ev ve dükkanlarınıncamlarını dahi açamaz hale geldiklerini belirterek, “mahallelerimize yaptığınız ziyaretlerden ve sorunlarımızın çözüm konusunda yürüttüğünüz çalışmalardan memnuniyet duyuyoruz. Mahallelerimizi yaşanmaz hale getiren bu pis kokuların giderilmesi için de destek olmanızı istiyoruz” dediler.
Türkmen’de çevre ve insan sağlığı açısından son derece önemli olan bu sorunun bir an önce giderilmesi gerektiğini ifade ederek, sorunun çözüme kavuşturulması için yetkililerle temas kuracağını ve gerekli çalışmayı yapacağını söyledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Minibüs, otomobille yarışırken polis aracına çarptı: 2’si polis 3 yaralı…

Minibüs ile otomobilin yarıştığı sırada minibüsün kontrolden çıkması üzerine meydana gelen zincirleme trafik kazasında 2’si …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir