29 Kasım 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Dohayko’dan Başkan Alemdar Öztürk’e Teşekkür

Dohayko’dan Başkan Alemdar Öztürk’e Teşekkür

DOHAYKO’DAN BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK’E TEŞEKKÜR

Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (DOHAYKO) Genel Başkanı Metin Yıldırım, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü ziyaret etti.

DOHAYKO Genel Başkanı Metin Yıldırım ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyesi Feza Afacan, Saha Sorumluları Emel Carkat ve Ergün Carkat, Ceyhan ve Bölge temsilcileri Doğan Akbaş ve Esra Bozan ile Ceyhan Temsilcisi Rıfat Çalışkantürk önce Ceyhan Belediyesine ait Hayvan barınağını ziyaret ederek burada incelemelerde bulundular.

DOHAYKO olarak barınaklarda görülen bazı eksikliklerin giderilmesi için diyalog geliştirmek amacıyla bölge belediyelerine ziyaretlerde bulunduklarını ifade eden Genel Başkan Yıldırım, hassasiyetlerinden dolayı Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e teşekkür etti.

Daha sonra Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü makamında ziyaret eden DOHAYKO Genel Başkanı Metin Yıldırım ve beraberindekiler Ceyhan hayvan barınağındaki koşullardan ve yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek gelişmiş ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de hayvan ve doğa sevgisi bilincinin gittikçe arttığını ifade etti.
Alemdar Öztürk “ Ceyhan Belediyesi olarak bu yaklaşıma ve bilince çok önem veriyoruz. İnşallah kanatlı kuşlar için de güzel bir hayvanat bahçesi açacağız.” Diye konuştu.

Heyet daha sonra, Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Güler’i de ziyaret ederek hayvan barınağı konusunda bilgiler aldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

HAVALAR SOĞUDU SICAK ÇORBA İKRAMI BAŞLADI…

Seyhan’da hiç kimsenin aç ve açıkta kalmaması için tüm olanaklarıyla halka hizmet eden Akif Kemal …

Mustafa Kaplan’dan Doğan İnci’ye Ziyaret…

Adanaspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci’yi makamında ziyaret etti.. Doğan İnci, takımın …

Kara Yolda Feci Kaza…

Kadirli ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu yaralanan 4 kişi hastaneye kaldırıldı. Mürsel K. idaresindeki 80 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir