20 Temmuz 2024 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Çukurova Belediyesin’den Sünnet…

Çukurova Belediyesin’den Sünnet…

Çukurova Belediyesi’nin dar gelirli ailelerin çocuklarına yönelik düzenlediği sünnet etkinliğine, Özel Medline Hastanesi de sponsor olarak destek verdi. Çukurova Belediyesi’nce tespit edilen 15 ailenin çocuğu hastanede, hijyenik ortamda uzman ekiplerce sünnet edilerek, erkekliğe ilk adımı attılar.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de kirve olduğu çocuklara moral vererek, çeşitli hediyelerle mutlu olmalarını sağladı.
Başkan Soner Çetin, sosyal belediyecilik anlayışları gereği ilçedeki dar gelirli çocukların sünnetine maddi ve manevi destek olmak istediklerini belirterek, “Burada bir çok çocuğumuz erkekliğe ilk adımı attı. Onların gelecekte aileleri ve ülkemiz için hayırlı evlat olmaları dileğinde bulunurken Medline Hastanesi’ne de bu hayır işinde katkıda bulunmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Çocukların sünnet işlemlerinin Adana Özel Medline Hastanesi uzmanlarınca gerçekleştirdiği etkinlik sonrası, aileler erkekliğe ilk adım çocuklarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir