17 Ekim 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Çukurova Belediyesinden Konferans…

Çukurova Belediyesinden Konferans…

Çukurova Belediyesi’nin “Her Ayın 19’unda Saat 19.00’da” adıyla geçen yıl düzenlediği konferanslar dizisi gazeteciler Ümit Zileli ve Mehmet Faraç’ın katılımıyla bu ay başlıyor.
Yaz dolayısıyla ara verilen “Her Ayın 19’unda Saat 19.00’da” etkinliği sonbaharla birlikte yeniden başlıyor. Bu sezonun ilk etkinliği 19 Ekim 2015 Pazartesi günü saat 19.00’da Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Konferansa gazeteci yazar Mehmet Faraç ve Ümit Zileli konuşmacı olarak katılacaklar. Yaşanan son Ankara katliamının da irdeleneceği toplantıda, konuşmacılara her türlü soru yöneltilebilecek.
Göreve geldiği günden itibaren onlarca yazar, gazeteci, hukukçu ve siyasetçiyi ağırladıklarını belirten Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Atatürk’ün Samsun’a çıktığı gün olduğu için ‘Her Ayın 19’u’ deyip bir dizi konferans ve panel gerçekleştirdik. Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’ı hatırlattığı için ‘Her Ayın 10’unda Ata’nın Huzurunda’ diyerek çocuklarımızı Anıtkabir’e götürüyoruz. “Türkiye’de neler olup bittiğini merak eden herkesi 19’unda bekliyoruz” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Bebek, annesi emzirirken boğularak öldü…

2,5 aylık bebek, annesi emzirirken sütün nefes borusuna kaçması sonucu hayatını kaybetti. Bebeğin cenazesi teyzesinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir