19 Mayıs 2022 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Çocuklarının sokağa terk ettiği yaşlı adam canına kıymak istedi…

Çocuklarının sokağa terk ettiği yaşlı adam canına kıymak istedi…

eşi hayatını kaybeden ve 3 çocuğu da bakmadığı için sokakta kalan yaşlı adam yaşadıklarına daha fazla dayanamayarak Taşköprü’den atlamak isteyince çevredeki esnaf tarafından ikna edildi.
Tarihi Taşköprü’nün Yüreğir ayağında bulunan esnaf, sabah saatlerinde güçlükle yürüyen yaşlı bir adamın kendisini köprüden aşağı atmaya çalıştığını gördü.

İKNA ETMEYE ÇALIŞTILAR
Birkaç esnaf yaşlı adamın yanına giderken diğerleri de polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Esnaf, intihar etmek isteyen ve isminin Cumali Aslan olduğu öğrenilen yaşlı adamı ikna etti.
Çocuklarının sokağa terk ettiği yaşlı adama esnaf sahip çıktı
YEMEK VE SU VERDİLER
Daha sonrada yaşlı adamı köprünün girişine getirip oturtan esnaf ona yemek ve su verdi. Hava yağmurlu olduğu için esnaf yaşlı adamın ıslanmaması için de şemsiye tuttu. Bir süre sonra olay yerine polis geldi.
“ARTIK YAŞAMAMIN BİR ANLAMI YOK”
Cumali Aslan, 3 çocuk babası olduğunu ancak çocuklarının kendisine bakmadığını sokaklarda kaldığını belirterek, “Artık yaşamanın bir anlamı yok. Bu nedenle köprüye geldim kendimi atacaktım” dedi.
Yaşlı adam daha sonra olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Elinde pompalı tüfekle kavgaya giden kişi polise yakalandı…

Adana‘da elindeki pompalı tüfekle silahlı kavgaya giden bir şüpheli polis tarafından kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir