12 Ağustos 2020 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Çiftçi Akademisinden Tarım Sohbetleri…

Çiftçi Akademisinden Tarım Sohbetleri…

Vakıfbank Genel Müdürlüğü Çiftçi Akademisi ve Ceyhan Vakıfbank Şube Müdürlüğü tarafından Öğretmenevinde, Tarım Sohbetleri etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Kaymakam Dr.Bayram Yılmaz, Vakıfbank Yöneticileri, Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Savaş Öztürk, TMO Ceyhan Ofis Amiri Ekrem Korkmaz, Mahalle Muhtarları ve Ceyhanlı Çiftçiler katıldı.

Etkinlikte konuşan Kaymakam Yılmaz, Ceyhan’ın topraklarının son derece verimli olduğunu, düzenli ve bilinçli tarım yapıldığında yılda üç ürün alınabileceğini; çiftçilerin nakit ihtiyaçlarını nomal olmayan yollardan ve kişilerden temin ettiklerinde asayiş olaylarına, mağduriyetlere ve toplumsal huzursuzluklara sebep olduğunu, bu konudaki ihtiyaçlarını şeffaf ve güvenilir kurumlar olan bankalardan almalarının kendilerinin ve tüm toplumun menfaatine olduğunu belirterek etkinliğin hayırlı olmasını diledi.

Vakıfbank Yönetici ve Uzmanları da, Vakıfbankın, tarımsal kalkınmaya katkı amacıyla çiftçilere sağladığı teknik ve mali destekler konusunda ayrıntılı bilgiler verdiler.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Rezidansın 13. katından düşüp öldü…

Bir kişi, rezidansın 13. katından düşüp hayatını kaybederken 1. kat balkonundaki iki kadının kahve içerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir