25 Ocak 2020 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Çiftçi Akademisinden Tarım Sohbetleri…

Çiftçi Akademisinden Tarım Sohbetleri…

Vakıfbank Genel Müdürlüğü Çiftçi Akademisi ve Ceyhan Vakıfbank Şube Müdürlüğü tarafından Öğretmenevinde, Tarım Sohbetleri etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Kaymakam Dr.Bayram Yılmaz, Vakıfbank Yöneticileri, Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Savaş Öztürk, TMO Ceyhan Ofis Amiri Ekrem Korkmaz, Mahalle Muhtarları ve Ceyhanlı Çiftçiler katıldı.

Etkinlikte konuşan Kaymakam Yılmaz, Ceyhan’ın topraklarının son derece verimli olduğunu, düzenli ve bilinçli tarım yapıldığında yılda üç ürün alınabileceğini; çiftçilerin nakit ihtiyaçlarını nomal olmayan yollardan ve kişilerden temin ettiklerinde asayiş olaylarına, mağduriyetlere ve toplumsal huzursuzluklara sebep olduğunu, bu konudaki ihtiyaçlarını şeffaf ve güvenilir kurumlar olan bankalardan almalarının kendilerinin ve tüm toplumun menfaatine olduğunu belirterek etkinliğin hayırlı olmasını diledi.

Vakıfbank Yönetici ve Uzmanları da, Vakıfbankın, tarımsal kalkınmaya katkı amacıyla çiftçilere sağladığı teknik ve mali destekler konusunda ayrıntılı bilgiler verdiler.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Ceyhan’da 2 bin 110 adet cinsel ürün el geçirildi…

Ceyhan’da iş yerinde kaçak cinsel ürün satan kişi gözaltına alındı. Yakalanan 2 bin 110 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir