24 Mayıs 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / CHP Vekiller Kozan’da…

CHP Vekiller Kozan’da…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana milletvekilleri Zülfikar İnönü Tümer ve Aydın Uslupehlivan, Kozan ilçesinde esnafı gezdi, sorunlarını dinledi.
İlçe Başkanı Yusuf Karavelioğlu ile birlikte vatandaşlara CHP’nin çalışmalarını anlatan Tümer ve Uslupehlivan, emekliler, çiftçiler, öğrenciler ve asgari ücretliler başta olmak üzere toplumun tamamının sorunlarına vakıf olduklarının altını çizdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde parti kadrolarının Türkiye’yi düzlüğe çıkaracak vasıflar taşıdığını ifade eden milletvekilleri, esnaf ve sanatkarların içine düştüğü sıkıntılı durumun da görmezden gelinemeyeceğini söyledi.

Çukurova Bölgesi’nde ekonominin oldukça daraldığını ifade eden Tümer ve Uslupehlivan, CHP iktidarında çiftçiye ucuz mazot imkanı sunulacağını, asgari ücretin artırılacağını, öğrencilerin yurt sorununun giderileceğini ve taşeron işçilerin kadroya alınacağını dile getirdi. Kozan İlçe Başkanı Karavelioğlu ise 1 Kasım seçimlerinde Kozan’daki CHP oylarının artacağına inandığını vurguladı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Koruyucu Ailelere İftar…

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) tarafından bu yıl 13.sü düzenlenen geleneksel iftar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − four =