2 Haziran 2020 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / CHP Adana’da yenileme…

CHP Adana’da yenileme…

CHP’de merkez Yüreğir ve Sarıçam ile Ceyhan, Karaisalı ve Saimbeyli ilçe örgütlerinin yönetimleri görevden alınarak beşer kişiden oluşan geçici yönetim kurulları atandı. İlçe başkanlıklarına ise dikkat çeken isimler atandı. Karaisalı ve Saimbeyli ilçe örgütlerine kadın ilçe başkanı atayan il yönetimi Ceyhan’da ise oldukça genç ve başarılı bir iş adamını tercih etti.

Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı görevini yürüten, Ceyhan Ticaret Borsası’nın en genç yönetim kurulu üyesi ve Ceyhan Genç İşadamları Derneği’nin de yönetim kurulu üyesi olan Kadir Aydar, Ceyhan İlçe Örgütü’nün yeni ilçe başkanı oldu.

CHP Adana İl Yönetimi Karaisalı ve Saimbeyli ilçe örgütlerinin başına ise kadın ilçe başkanları atadı.

Karaisalı ilçe başkanı Sebahattin Karabudak’ın yerine 30 Mart yerel seçimlerinde Karaisalı Belediye Başkan adayı olan İlhan Şahin’i getiren İl Yönetimi, Saimbeyli’de ise özverili çalışmalarıyla dikkatleri çeken Emel Doğan’ı Fevzi Büyükoğlu’nun yerine ilçe başkanı olararak atandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Nehir yatağında yaralı bulunan kadın hastaneye kaldırıldı…

Seyhan Nehri yatağında yaralı halde bulunan kadın tedaviye alındı.Seyhan Nehri üzerindeki tarihi Taşköprü’nün ayaklarında bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir