24 Mayıs 2024 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHANSPOR’DA TANIŞMA TOPLANTISI…

CEYHANSPOR’DA TANIŞMA TOPLANTISI…

CEYHANSPOR’DA TANIŞMA MORAL VE MOTİVASYON TOPLANTISI

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhanspor Kulübü tarafından düzenlenen yeni transferlerle tanışma, moral ve motivasyon yemeğine katıldı.

Ceyhanspor Kulübü’nce düzenlenen yeni transferlerle tanışma, moral ve motivasyon yemeğine katılan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhanspor’u hak ettiği yere getirmek için herkesin üzerine düşeni fazlasıyla yapması gerektiğini söyledi.

Yeni transferlerin de katıldığı yemek programı öncesi futbolcularla sohbet eden Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, yeni transferlerle birlikte Ceyhanspor’un gücüne güç kattığını ve sezonu şampiyonlukla süslemesi gerektiğine inandığını belirti.

Ceyhanspor’un deplasman dahil maçlarını kaçırmamaya çalıştığını ifade eden Başkan Alemdar Öztürk; ” Burası sizlerin yuvasıdır. Grubun en güçlü takımı iken yeni transferlerin de katılımıyla çok güçlü bir ekip olduk. Stres yapmadan, kişisel hatalardan kaçınıp özel hayatınızı da disiplin altına alarak, takım ruhunu sahaya yansıttığınız zaman başarı gelecektir. Bu takımı sezon sonunda şampiyon yapıp hak ettiği noktaya taşımak en başta siz sporcu kardeşlerimin görevidir. Yönetim ve Belediye Başkanınız olarak bizler de sizlerin yanında olacağız” şeklinde konuştu.

Tanışma, moral ve motivasyon yemeğine Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün yanı sıra Kulüp Başkanı Cengiz Özal ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyet ve sporcular da katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir