16 Temmuz 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHANLI İŞ KADINLARIYLA TOPLANTI…

CEYHANLI İŞ KADINLARIYLA TOPLANTI…

Ceyhan Ticaret Odası’nda gerçekleşen toplantıda Ceyhanlı iş kadınlarıyla bir araya gelen Özden, önümüzdeki süreçte gerçekleşecek olan seçim öncesi TOBB Adana Kadın Girişimcilerin bu güne kadar yapmış oldukları proje ve çalışmalardan bahs
Yaptıkları çalışmaların Adana il sınırını aşıp tüm Türkiye’de ses getirmesinden gurur duyduklarını ifade eden Başkan Özden, çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini söyledi. Adana Kadın Girişimciler Başkan Yardımcısı Özden Hozatlı’nın davetlisi olarak Ceyhanlı Girişimci kadınlarla bir aradak olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Özden,” Ceyhan’ın kadın girişimcileri adına büyük bir potansiyele sahip bir ilçemiz. Bu avantajı kadınlarımızın en iyi şekilde değerlendireceğine inanıyorum”
Ceyhan Ticaret Odası (CTO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can ve Meclis Başkanı Mehmet Ali Toptaş’a Kadın Girişimcilere vermiş oldukları desteğin yanı sıra böyle bir oluşuma ev sahipliği yapmış olmalarından ötürü teşekkürlerini sundu.
Düzenlenen toplantıya girişimci kadınların yanı sıra, CTO Başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Mehmet Ali Toptaş, Başkan Yardımcısı Kasım Önük, TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri hazır bulundu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir