2 Temmuz 2022 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhanlı Güreşçilerden 8 Madalya ile Büyük Başarı…

Ceyhanlı Güreşçilerden 8 Madalya ile Büyük Başarı…

Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı, Çukurova Belediyesi’nce 19’uncusu düzenlenen Adana Salbaş Karakucak Güreşleri’nde 2 altın, 3 gümüş, 3 bronz madalya alarak büyük bir başarıya imza attı.

Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı sporcularından 75 kilogramda Hasan Kaya ve 90 kilogramda Fatih Karataş altın madalyanın sahibi olurken, 50 kilogramda Ömer Azıl, 40 kilogramda Murat Oktar ve 60 kilogramda Hasan Yıldırım gümüş madalya kazandı. Güreş Takımı’nda 35 kilogramda Yiğit Hamza Egemen, 70 kilogramda Boran Özkan ve Enes Kurağ da bronz madalyanın sahibi oldu.

HÜLYA ERDEM TEBRİK ETTİ

Salbaş Karakucak Güreş Şenlikleri’nde toplamda 8 madalya alan sporcuları başarılarından dolayı kutlayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ata sporu güreşin gelecek nesillere aktarılması için belediye imkanları çerçevesinde sporculara destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı’nın, 2021-2022 Adana il seçmelerinde ve Türkiye şampiyonalarında toplam 19 altın, 22 gümüş ve 15 bronz madalya kazandığını, sporcuların Salbaş’ta aldığı toplam 8 madalya ile başarılarına başarı eklediğini dile getiren Başkan Erdem, “Ceyhanlı gençlerimize eğitim-öğretimin yanı sıra spor branşlarıyla da sahip çıkıyoruz. Başarılarıyla bizleri onurlandıran tüm Ceyhanımızı Adana’da ve Türkiye’de hakkıyla temsil eden sporcularımıza, teknik heyetimize ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Gazi ve şehit yakınlarına ücretsiz saç kesim hizmeti…

Adana’da Bayan Kuaförü İbrahim Demirtaşlı, “Bir kıvılcımla başlar” adını verdiği proje çerçevesinde gazi ve şehit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.