20 Eylül 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’ın kurtuluş yıl dönümü…

Ceyhan’ın kurtuluş yıl dönümü…

Ceyhan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yıldönümü düzenlenen törenle kutlandı.
Kaymakamlık önü, Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen kutlama törenine Ceyhan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Tarsuslu, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, askerlik Şube Başkanı Binbaşı Ayhan Evli, gaziler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kamu kurumlarının müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Törende Atatürk Anıtı’na kaymakamlık, garnizon komutanlığı ve belediye adına çelenkler sunuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından burada yapılan tören sona erdi.
Daha sonra Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde devam eden kutlama töreninde Dumlupınar Ortaokulu, Ceyhan Anadolu Lisesi ve Ceyhan Belediyesi Halk oyunları ekipleri gösterilerini yaptı.
6 Ocak konulu şiir ve kompozisyon yarışmasında birinci olan öğrencilere Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ödüllerini verdi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Oğlunu cinayete azmettirdiği iddia edilen anne yakalandı…

Bir kişiyi pompalı tüfekle öldürdüğü ileri sürülen 14 yaşındaki oğlunu, kocasıyla birlikte azmettirdiği iddiasıyla hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir