11 Aralık 2023 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHAN’DAKİ CİNAYET SUÇLUSU MENEMENDE YAKALANDI…

CEYHAN’DAKİ CİNAYET SUÇLUSU MENEMENDE YAKALANDI…

Ceyhan’da arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı bir yakını ile onun oğlunu tabancayla öldürdüğü iddiasıyla aranırken Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde yakalanan ve cezaevine teslim edildikten sonra da evraktaki yanlışlık nedeniyle serbest bırakılan E.B., İzmir’in Menemen İlçesi’nde polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.

Arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı bir yakını ile onun oğlunu tabancayla öldürdüğü iddiasıyla aranırken Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde yakalanan ve cezaevine teslim edildikten sonra da evraktaki yanlışlık nedeniyle serbest bırakılan E.B, İzmir’in Menemen İlçesi’nde polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.
Adana’nın Ceyhan İlçesi’nde yaşayan E.B., geçen yıl iddiaya göre, yakını A.U. ile arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartışmaya başladı ve tartışmanın büyümesi üzerine de E.B., A.U. ile onun 13 yaşındaki oğlu D.U.’yu tabancayla öldürüp kaçtı. Bir süre sonra E.B.’nin, Aydın’ın Nazilli İlçesi’ndeki bir yakının evinde kaldığı ve sahte kimlik kullandığı tespit edildi. Polis tarafından yakalanan E.B., gözaltına alınıp Ceyhan Kapalı Cezaevi’ne teslim edildi. Ancak evraktaki bir yanlışlık nedeniyle E.B. serbest bırakıldı. Hatanın farkına varılması üzerine E.B. hakkında bir kez daha yakalama kararı çıkartıldı.

Serbest bırakıldıktan sonra tekrar Nazilli’ye gelen E.B.’nin yakalanacağını anlayınca kaçtığını tespit eden polis, katil zanlısının İzmir’in Menemen İlçesi’ndeki V.B. adlı kadının yanına geldiğini saptadı. Bunun üzerine Özel Harekat Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, geçen 2 Eylül’de V.B.’nin evine operasyon düzenledi. Operasyonda E.B. yakalanırken bir tabanca ve 22 mermi ele geçirildi. Gözaltına alınan E.B., tutuklandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kaplan galibiyeti koruyamadı…

Stat: Mümin Özkasap Hakemler: Feridun Daldaş xx, Serdar Soydan xx, Egemen Savran xx Manisa FK: …

Emrah Kozay’ın hedefi daha çağdaş bir Seyhan…

  CHP Adana İl Başkanlığı döneminde birliği, beraberliği sağlayıp, 2019 yerel seçimlerinde 25 yıl aradan …

CEYHAN ADAYI ALEMDAR ÖZTÜRK

2024 Yılının Mart ayında yapılacak yerel yönetim seçimleri için tüm partilere adete teyakkuzda her parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir