1 Aralık 2020 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da yol çalışmaları sürüyor…

Ceyhan’da yol çalışmaları sürüyor…

Ceyhan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt yama çalışmaları ve parke yama çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.
Ceyhan Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde bozulan yolların onarımı için çalışmalarını başlattı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bozulan yolları önceden tespit ederek Muradiye Mahallesi, Atatürk (Türlübaş) Mahallesi, ve 6 Ocak Mahallesi olmak üzere asfalt yama çalışmaları ve parke yama çalışmalarına devam ediyor.

“Ceyhan’da Bozuk Yol Kalmayacak”
Başkan Erdem; “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Ceyhan genelinde daha önce tespit edilmiş bozuk ve hasarlı yolların onarılması amacıyla çalışmalarını devam ettiriyor. Bazı mahallelerimizde bu çalışmalar biterken, diğer mahallelerimizde de halen devam ediyor. Her mahallemize eşit hizmet sağlamak için ekiplerimiz gece gündüz çalışmasını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak ve Ceyhan’da bozuk yol bırakmamak için ekiplerimizle var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

27 uyuşturucu zanlısı tutuklandı…

Uyuşturucu sattığı iddiasıyla gözaltına alınan 27 zanlı tutuklandı.Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi ekiplerince, uyuşturucu tacirlerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir