20 Eylül 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da Yeni Yılın İlk bebeği…

Ceyhan’da Yeni Yılın İlk bebeği…

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan’da yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen bebeğin Annesi Emine Baykal’ı Ceyhan Devlet hastanede ziyaret etti. Başkan Alemdar Öztürk, ‘Ceyhan’a Hoş Geldin Bebek’ kampanyası çerçevesinde anne Emine Baykal ve yeni doğan bebeği için ‘hastane çıkış seti’ hediye etti.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan Devlet Hastanesi Kadın Doğum servisinde 2016 yılının ilk bebeği olarak hayata gözlerini açan İsmail-Emine Baykal çiftinin Dünyaya gelen erkek bebeği ve ailesini hastanede ziyaret ederek ‘Ceyhan’a Hoş Geldin Bebek’ dedi.

Yeni doğan bebeğe ve ailesine bir ömür sağlık ve mutluluk dileyen Başkan Alemdar Öztürk, “Ceyhan’ın ilk doğumu saat 00.02’de gerçekleşti. Allah, sağlıklı, huzurlu, mutlu bir ömür versin. Ailesi ile birlikte yeni bebeğimizin ömrü de uzun olsun inşallah. Ceyhan Belediyesi olarak daha önceden başlatmış olduğumuz “Ceyhan’a Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında bebek setini kendilerine armağan ettik. 2016 yılının sağlık ve huzur getirmesini diliyorum.” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Oğlunu cinayete azmettirdiği iddia edilen anne yakalandı…

Bir kişiyi pompalı tüfekle öldürdüğü ileri sürülen 14 yaşındaki oğlunu, kocasıyla birlikte azmettirdiği iddiasıyla hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir