24 Mayıs 2022 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da vatandaşlara limon dağıtıldı…

Ceyhan’da vatandaşlara limon dağıtıldı…

İyiliğin, barışın ve kardeşliğin ilçesi Ceyhan’da üretici ve vatandaş arasında şık bir köprü oluştu. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, limonu dalında kalan hayırsever bir çiftçinin talebi üzerine kolları sıvadı.
Anne şefkatiyle belediye çalışanları ve vatandaşlarla birlikte limon bahçesine giden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, dalından tek tek, özenle topladığı limonları paketler halinde ihtiyaç sahibi Ceyhanlı hemşehrilerine dağıttı.

Ceyhan halkı için limon hibe eden hayırsever çiftçiye teşekkür eden Başkan Erdem, Ceyhan Belediyesi Kadın Eli ekiplerinin yanı sıra duyarlı vatandaşlarla birlikte bahçeden topladığı limonları Ceyhanlı vatandaşlara dağıttı.

“HALKIMIZIN YANINDAYIZ”

Ceyhan’da makamdan çok mahallelerde sosyal ve toplumsal belediyecilik anlayışıyla çalışırken görülen, belediyeyi üretici, iş dünyası ve vatandaş arasında iyilik köprüsüne dönüştüren Başkan Hülya Erdem, hayırsever çiftçinin çağrısı üzerine ekip arkadaşlarıyla birlikte limon bahçesine adeta çıkarma yaptıklarını, tonlarca limonu toplayarak,vatandaşlara dağıtmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

İÇTEN BİR TEŞEKKÜR

Kadın eli ekibiyle birlikte mis kokan limonları paketleyip mahalle halkının kapısına kadar götürdüklerine dikkat çeken Başkan Erdem, “Bugünlerde tüm Türkiye olarak zor günler geçiriyoruz. Ceyhanlılar olarak iyiliğe, güzelliğe dair ne varsa paylaşmaktan büyük keyif alıyoruz. Belediye olarak şartlar ne olursa olsun halkımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Paylaşmaya, moral ve motivasyona büyük ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde imkanlarımız ölçüsünde hemşehrilerimizin yanında oluyoruz” diye konuştu.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, hayırsever çiftçiye ve limonları büyük bir heyecanla toplayıp dağıtan ekip arkadaşlarına içtenlikle teşekkür etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Arama kurtarma ekipleri tatbikat provası yaptı…

Adana’da arama kurtarma ekipleri, 26 Mayıs’ta 4 ilde eş zamanlı gerçekleştirilecek orman yangını ve tahliye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir