26 Ocak 2021 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da parklar yenileniyor…

Ceyhan’da parklar yenileniyor…

Ceyhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parkların bakım, onarım ve payzaj çalışmalarına hız verdi.
Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, parkların ve yeşil alanların bakımlarını yaparken bir taraftan da parklardaki bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler ilçe genelindeki parklardaki eskiyen, yıpranan, kırılan bankları ve kamelyaları onarma, yenileme çalışmaları yaparak diğer yandan da parklarda peyzaj çalışmalarını da sürdürüyor. İstiklal Mahallesinde başlatılan park yenileme ve peyzaj çalışmaları Ceyhan’ın tüm mahallelerinde devam edecek.
Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Sürecek.
Daha güzel, daha yeşil bir Ceyhan hedefi doğrultusunda yeşil alanlarda temizlik ve bakım çalışmaları başlattıklarını belirten Başkan Hülya Erdem; “Yaşanabilir modern bir şehir olmanın yanında yeşil alanlarıyla da zengin bir şehir görüntüsü hedefliyoruz. Her alanda olduğu gibi parklarımızda peyzaj çalışmalarında da şehrimizi marka şehir haline getirmek için yoğun bir çaba sarf edeceğiz. Çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Uyuşturucudan bir haftada 39 tutuklama…

Polisin bir hafta boyunca yaptığı operasyonlarda gözaltına alınan 232 şüpheliden 39’u tutuklandı. Adana Emniyet Müdürlüğü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir