24 Eylül 2021 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da ilaçlama ve denetimler sürüyor…

Ceyhan’da ilaçlama ve denetimler sürüyor…

Ceyhan Belediyesi ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında Ceyhan’ın dört bir yanında ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.
Ceyhan Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen dezenfekte ve ilaçlama çalışmaları kapsamında ilçenin dört bir yanında dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Otogar, şehir içi dolmuşlar, Adana Ceyhan koop, İlçe Sağlık Müdürlüğü, ATM’ler, dolmuş durakları, parklar, Kent Meydanı ve Kamyon garajı olmak üzere kapsamlı dezenfekte çalışması yapan ekipler Koronavirüsün yayılma ihtimalinin yoğun olduğu alanlarda dezenfekte çalışması yürütüldü.

Başkan Erdem; “Tedbirleri Elden Bırakmıyoruz”

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs insan sağlığını tehdit etmeye devam ediyor. Ekiplerimizin özverili çalışmaları ile kent merkezinin dört bir tarafında dezenfekte çalışması yapılıyor. Ekiplerimizin çalışmalarını bizzat takip ederek ve vatandaşlarımızın daha duyarlı olmasını maske mesafe ve temizlik kurallarına uymalarını rica ediyorum. Sizlerin sağlığı her şeyden önce gelir. Vatandaşlarımızın sağlığı için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Orman işçisinin kaçırdığı 15 yaşındaki kız, barakada bulundu…

Karaisalı ilçesinde 40 yaşındaki orman işçisinin kaçırdığı 15 yaşındaki lise öğrencisi, jandarma tarafından bulundu. Orman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir