19 Ocak 2021 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da dezenfekta sürüyor…

Ceyhan’da dezenfekta sürüyor…

Ceyhan’da belediye ekipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı tedbir için cadde, sokak, kaldırım ve vatandaşların ortak kullanım alanlarını sabunlu suyla baştan aşağı yıkadı. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem çalışmaları bizzat takip etti.
Türkiye’de salgının görülmesinin ardından çalışmalarını en üst seviyeye çıkaran Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, canla başla mücadele ederek, kent genelinde cadde, sokak ve kaldırımları sabunlu suyla yıkadı. Çalışmalara kentin en işlek yerleri olan Kızılay Caddesi ve İnönü Bulvarı’ında başlandı.
‘Caddeler Köpüklü Suyla Arındırılıyor’
Korona virüse karşı Ceyhan’da ilk günden itibaren çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Erdem; “Cadde ve kaldırımların köpüklü ve tazyikli suyla yıkanmasından, toplu kullanım alanlarının dezenfekte edilmesine, vatandaşlarımıza maske dağıtılmasına, pazar yeri girişlerinde ateş ölçülmesine kadar bir çok alanda hassasiyetle önlemlerimizi alıyoruz. Alınması gereken sağlık önlemlerini yakından takip ederek yapılan çalışmaların gereğini ilçemizde uyguluyoruz. Bu süreçte vatandaşlarımızın da desteğine ihtiyacımız var. İnşallah bu süreci en kısa sürede atlatacağız” ifadelerini kullandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

İncirlik’te iş yerlerinin yüzde 80’ı kapandı…

Sarıçam’a bağlı İncirlik Mahallesi’nde hediyelik eşya, halı, spor aletleri, cezerye, aktar ve kuyumcu gibi iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir