20 Ocak 2021 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da dezenfeksiyon tüneli kuruldu…

Ceyhan’da dezenfeksiyon tüneli kuruldu…

Ceyhan Belediyesi korona virüs salgını ile mücadele kapsamında yaya trafiği en fazla olan Çamlıyol İnönü Bulvarı ve Kızılay Caddesi’ne dezenfeksiyon tüneli kurdu.
360 derecelik açıyla ve otomatik sensörler aracılığı ile devreye giren tünel solüsyon buharı salgılayarak vatandaşları dezenfekte ediyor. Yüzde 100 ekolojik ürünlerden üretilen solüsyon ve buharının insan sağlığına hiçbir zararlı etkisi bulunmadığı belirtilirken, dezenfeksiyon tüneli ile salgının daha fazla kişiye bulaşmasının engellenmesinin hedeflendiği vurgulandı.
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, vatandaşların salgından etkilenmemeleri için önlemleri arttırdıklarını belirterek, “Ceyhan’da çok yoğun bir şekilde kullanılan caddelerimizde önlemlerimizi en üst seviyeye çıkardık. Bizim için hemşehrilerimizin sağlığı çok önemli. Bu konuda elimizden geleni yapıyoruz. Hemşehrilerimden de kendi sağlıkları için tüm bu uyarılara uymalarını rica ediyorum. Lütfen evlerinizde kalın ve aldığımız tedbirlere uyun ve uygulayın. Bu hepimizin mücadelesi; bu felaketi hep birlikte aşabiliriz” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Ceyhan belediyesinden yoğun çalışma…

Ceyhan Belediyesi ekipleri hafta sonu yaşanan şiddetli yağmur ve fırtınadan yaşanan kirliliğin ortadan kaldırılması için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir