18 Şubat 2020 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da 23 Nisan…

Ceyhan’da 23 Nisan…

Cumhuriyet Meydanı’nda Ceyhan Kaymakamlığı tarafından düzenlenen etkinliklere katılan Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, okulların düzenlediği gösterileri izleyerek vatandaşların coşkusuna ortak oldu. Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz ve Mülki amirlere eşlik eden Başkan Aydar, Türk Bayrağı gösterisinin ardından ay yıldızlı uçan balonları gökyüzüne bıraktı.

Etkinliklerin ardından Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, meclis üyeleri ve parti temsilcileri ile Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Kaymakam Yılmaz, Ceyhanlıların milli duygularının yüksek olduğunu belirterek, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemizde çok güzel geçti. Öğrencilerimizin gösterileri bizleri etkilerken, halkımızın yoğun katılımı bizleri onurlandırdı. Ceyhanlılar bayramlarını ve özel günlerini önemseyen, milli duyguları yüksek bir toplum, tüm hemşerilerimin bayramını kutluyorum” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Araçta doğum yaptı…

Minibüsle hastaneye götürülen hamile kadın, yolda bebeğini dünyaya getirdi. Kent merkezinde yaşayan Suriyeli Nimet Sraj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir