27 Kasım 2021 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’da 19 Mayıs kutlamaları..

Ceyhan’da 19 Mayıs kutlamaları..

Gazi Mustafa Kemal Atatür’ün, Milli Mücadeleyi başlatmak amacıyla Samsun’a çıkışının 102. yıl dönümü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla,Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına Çelenk sunumunu, takiben Devletimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, Silah Arkadaşları ve Şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşma Mehmet Orhun Yaylacı Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Ramazan Aydoğan tarafından yapıldı.

Covid-19 salgını dolayısıyla sınırlı katılım ile gerçekleştirilen çelenk sunma törenine Kaymakam Dr. Bayram Yılmaz, Belediye Başkanı Hülya Erdem, Cumhuriyet Başsavcı V. Murat Küçük, İlçe Emniyet Müdürü Alpertunga Berberoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Satılmış Çal, Kurum Yöneticileri, Siyasi Partilerin ve Sivil Toplum Kuruluşları ile Mesleki Kuruluşların Temsilcileri ve Basın Mensupları katıldı.

Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kamu kurumları ve binalar Şanlı Bayrağımızla donatıldı. Akşam saatlerinde de Ceyhan Belediyesi tarafından havai fişek gösterisi yapılacak.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Bağımlılıkla mücadelede tek yürek…

Toplumun geleceğinde büyük etkisi olan uyuşturucu kullanımı nedeniyle, Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir