28 Ocak 2021 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan Nehri çevresinde rekrerasyon çalışmaları devam ediyor…

Ceyhan Nehri çevresinde rekrerasyon çalışmaları devam ediyor…

Ceyhan Nehri çevresinde yapımı hızla devam eden iyileştirme ve yeşil alan çalışmaları devam ediyor.
Doktor Mahir Alp Boydak Bulvarı, Atatürk Mahallesi’nde Ceyhan Belediyesi ekipleri tarafından hızlandırılarak çevre düzenlemesi ve ağaçlandırma çalışması yapılıyor. Ceyhan Nehri’nin kenarında şehrin vitrini oluşacak olan bu alan yapımı tamamlandığında bölgenin akciğeri haline gelecek.

“Bu Proje Ceyhan’ın Akciğeri Olacak”
Atatürk Mahallesi rekreasyon çalışmaları hakkında bilgi veren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem: “ Yeşil alan ve iyileştirme çalışmaları yaptığımız bu alan Ceyhan’ın merkezinde yıllardır ihmal edilmiş, harabe haline gelmiş binaların bulunduğu bir alandı. Bu alan vatandaşlarımızın huzur içinde vakit geçirip nefes alabilecekleri, şehrin akciğeri olma özelliğini taşıyacak bir alan olacak. Ceyhan’ı doğaya ve yaşama saygılı bir yönetim anlayışı ile yönetmeye göreve geldik. Bu yeşil alan çalışmamız ne ilk ne de son olacak. Ceyhan’ı görev süremiz içinde bölgenin en yeşil ilçesi haline getirmek için gayret ediyoruz” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çakmak isteme bahanesiyle cep telefonu çalan yankesici yakalandı…

Yolda yürürken çakmak isteme bahanesiyle durdurduğu Rıza Şenbaş’ın (47) cep telefonunu yankesicilik yöntemiyle çalan Kerem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir