26 Şubat 2024 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHAN İYİ PARTİ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİN AÇILIŞI ADETA MİTİNGE DÖNÜŞTÜ…

CEYHAN İYİ PARTİ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİN AÇILIŞI ADETA MİTİNGE DÖNÜŞTÜ…

İyi Parti Ceyhan Belediye Başkan adayı Alemdar Öztürk’ün Seç im Koordinasyon merkezinin açılışı İstiklalMarşının okunmasının ardından Kur,anı kerim okundu. görkemli bir şekildi açılışı yapılan Seçim Koordinasyon merkezinin açılışına İyi Parti Adana Milletvekili ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayyüce Türkeş Tan,İl Başkanı Azime Kocacık,İlçe yönetim kurulu üyeleri,İlçe Belediye Başkan Adayları ile Partili, Partisiz Ceyhanlıların katıldığı açılış töreni adeta izdihama neden Oldu.
BAYSAL; İYİLER KAZANACAK,CEYHAN KAZANACAK
İyi Parti Ceyhan Belediye Başkan adayı Alemdar Öztürk’ün Seçim Koordinasyon merkezinin açılışında bir konuşma yapan İlçe Başkan yardımcısı Metin Baysal Adayımız Alemdar Öztürk’ün aday olmasınının ardından Diğer aday,Adaylarımızla birlikte İlçe yönetimi,Kadın Kolları,Gençlik Kolları ve partililerimizle yola çıkarak birlik ve beraberliğimiz perçinleştirdik ve her geçen gün belediye başkanlığını kazanma yolunda adımlar atıyoruz ve çıktığımız bu yolda İyiler kazanacak Ceyhan Kazanacak dedi.
TÜRKEŞ;CEYHAN HEM ÖZEL,HEM ÖZEL BİR ŞEHİR
İyi Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayyüce Türkeş,Adana ve ilçeleri gerçekten hem çok güzel Ceyhan ise çok özel hem de çok önemli bir şehir. Bu sebepten Adana’da siyaset yapmak, Adana milletvekili olmak, hele hele Adana belediye başkanı olabilmek hem çok önemli hem çok gurur verici bir başarı. Çünkü Adanalı gönlünü zor açıyor. Açtı mı da gönlünden zor atıyor. Çok şükür bu yüce gönülde yer etmek bize de nasip oldu. Allah Adanalının İlçelerindeki adaylarımızın gönlündeki yerimizi korumayı ve belediye başkanlığı ile taçlandırmayı nasip etsin” dedi.
TÜRKEŞ: ADANA’YI DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEHİRLERİ ARASINA SOKMAYI VADEDİYORUM
Türkeş, konuşmasının devamında şu cümleleri kullandı: “180 kilometre sahile sahip olan, göbeğinde hem Seyhan Nehri, hem de baraj gölü olan güzel şehrimizi turizm cennetleri arasına sokmak için Adana Belediye Başkanı olmak istiyorum. 14 bin kilometrekare yüz ölçümü olan 2 buçuk milyonluk bu şehri yaşanabilir hale sokmak, standartlarını yükseltmek, gıpta edilen şehre dönüştürmek için belediye başkanı olmak istiyorum dedi.
ÖZTÜRK ŞİMDİYE KADAR HER İŞİMİZDE BAŞARI İLE ÇIKTIK
İyi Parti Ceyhan Belediye Başkan adayı Alemdar Öztürk Konuşmasını şöyle yaptı,ben hayatım boyunca hiçbir zaman her işimi başarı ile gerçekleştirdim ve hiçbir zaman mağlup olacağım işe girişmedim dedi.Öztürk Ceyhan belediyesine aday olduğunu bu nedenle Ceyhan Belediyesini kazanacağına inandığını için aday olduğunu belirtti ve az kaldı Ceyhan belediyesini iyiler kazanacak dedi.
ÖZTÜRK;GÜZEL BELEDİYECİLİK HİZMETLERİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ
Öztürk Allah izin verirse 31 Mart akşamı net bir şekilde seçimi kazanacaklarını ifade eden Öztürk çok güzel belediyecilik hizmetlerini beraber yapacağız ve nerede kalmıştık diyerek Ceyhan’a hizmet üretmeye devam edeceğiz ve geçmişteki yaşadığımız olaylardan tecrübe aldıklarını ve değerli yol arkadaşlarimızla birlikte yolumuza devam ediyoruz yine dediğimiz üzere 31 Mart akşamı Ceyhan Belediyesini kazanacağız dedi.
Konuşmaların ardından İyi Partı Başkanı Azime Kocacık, Büyükşehir belediye başkan adayı AyyüceTürkeş,Ceyhan Belediye Başkan adayı Alemdar Öztürk İyi Parti yöneticileri ile birlikte seçim koordinasyon bürosunu açtılar.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Karataş Spor Kenti Yolunda İlerliyor…

Topuz, Karataş Belediyesi’nin desteklediği U-16 Ligi Final Müsabakalarının ardından düzenlenen ödül törenine dair bilgiler paylaştı. …

Dyt. Sevim Akçay’dan Seminer…

Engelsiz Eğitim Merkezi’nde sağlıklı beslenme üzerine, bünyesinde bulunan Diyetisyen Sevim Akçay tarafından bir seminer verildi. …

Adana’da Öğrencilere Terör Uyarısı…

Adana Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği ekipleri, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir