24 Ağustos 2019 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan Heyetinden Ankara Çıkarması…

Ceyhan Heyetinden Ankara Çıkarması…

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ve Kaymakam Mustafa Ünlüsoy öncülüğündeki Ceyhan heyeti, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı ile Ak Parti Adana Milletvekillerini makamlarında ziyaret etti.
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Süleyman Ulu, Yumurtalık Ak Parti ilçe Başkanı Sami Karnas, Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Memici Güleçyüz, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, Ceyhan Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Ali Toptaş, Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut, Ceyhan Esnaf Odaları Başkanı İbrahim İkidağ’dan oluşan heyet, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatmagül Demet Sarı ile Ak Parti Adana Milletvekillerini makamlarında ziyaret etti.
Ak Parti Adana Millvekili Necdet Ünüvar, Tamer Dağlı ve Mehmet Şükrü Erdinç’i TBMM’deki makamlarında ziyaret eden Belediye Başkanı Alemdar Öztürtk ve beraberindeki heyet, daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı’yı ziyaret etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Olta Balıkçılığı Festivali 8 Eylül’de…

Karataş’ta 8 Eylül tarihinde ’1. Olta Balıkçılığı Festivali’ düzenlenecek. Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Denizcilik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir