27 Eylül 2021 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan Devlet Hastanesi hizmete girdi…

Ceyhan Devlet Hastanesi hizmete girdi…

Ceyhan’da yapımına 2013 yılında başlanan 285 yataklı yeni devlet hastanesinde hemodiyaliz bölümü hastalara hizmet vermeye başladı.
Teknolojiye uygun cihazlarla donatılan yeni Ceyhan Devlet Hastanesi Eylül ayı sonuna kadar tam kapasiteyle hizmet vermeye başlayacak.
Yeni hastanede tedavi görmeye başlayan hastaları ziyaret eden Kaymakam Dr. Bayram Yılmaz, yatak kapasitesinin 35 arttırılarak 285’e çıkarıldığını ve Eylül ayı içerisinde tüm birimlerin hizmete açılacağını söyledi.
Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, Ceyhan İlçe Sağlık Müdürü Hürrem Cebeci, Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Barış Kartal hastaları ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
Kaymakamı Yılmaz, “Yeni Ceyhan Devlet Hastanesi tüm Ceyhanlı hemşerilerimize hayırlı olsun. Bu gün bizim için özel bir gün. Çok sevinçliyiz ve mutluyuz. Burada hizmet alan tüm sağlık personellerimize başarılar diliyorum” dedi.
Yılmaz, Eylül ayı sonuna kadar 10 bloktan oluşan ve şehrin değişik yerlerinde hizmet veren diğer birimlerinde buraya taşınmasının ardından Ceyhan Devlet Hastanesinin tam kapasiteyle hizmet vermeye başlayacağını kaydetti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana Demirspor’da, Mario Balotelli gollerine devam ediyor…

Adana Demirspor’da, Mario Balotelli gollerine devam ediyor.Süper Lig’in 6. haftasında 3-0 geriden gelip 3-3 eşitlikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir