18 Haziran 2021 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan belediyesinden yoğun çalışma…

Ceyhan belediyesinden yoğun çalışma…

Ceyhan Belediyesi ekipleri hafta sonu yaşanan şiddetli yağmur ve fırtınadan yaşanan kirliliğin ortadan kaldırılması için yoğun mesai harcadı.

Ceyhan’da yaşanan şiddetli yağmur ve fırtınanın ardından Başkan Erdem’in talimatları doğrultusunda ekipler Ceyhan’ın mahallelerinde fırtınadan kaynaklı çevre kirliliği oluşan mahallelerde çalışma yaptı. Ceyhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çöpleri, düşen ağaçları ve yağmurdan kaynaklı su birikintisinin olduğu yerlerde yoğun mesai harcayarak Ceyhan’ı temizledi.

“Yağmur, Rüzgar ve Fırtına Hizmet Etmemize Engel Değil”

Kötü hava koşullarından kaynaklı Tüm ekiplerinin çalıştığını kaydeden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Temizlik İşler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçemiz genelinde temizlik çalışmalarına devam ediyor. Yaşanan kötü hava koşullarından kaynaklı tüm ekiplerimiz seferber ederek, mahallelerimiz de çevre kirliliği oluşmaması adına ekiplerimiz hafta sonu yoğun mesai harcadı. Her mahallemize eşit hizmet etmek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızın sağlığı için Ceyhan için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kavga ettikleri kişinin önünü motosikletle kesip vurdular…

İki kişi kavga ettikleri bir kişinin önünü motosikletle kesip silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda yaralanan kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir