8 Temmuz 2020 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan Belediyesinden Vatandaşa Gösteri…

Ceyhan Belediyesinden Vatandaşa Gösteri…

Ceyhan Belediyesi’nin düzenlediği dünyaca ünlü illüzyonist Sermet Erkin yapmış olduğu gösteri ile izleyenlere unutulmaz bir gün yaşattı.

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper BOYDAK’ın talimatları doğrultusunda kültürel etkinliklere önem veren Ceyhan Belediyesi Kültür Müdürlüğü ekiplerinin Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde düzenlediği ünlü ilizyonist Sermet ERKİN’in müthiş gösterisi Ceyhanlılar tarafından büyük ilgi gördü.

İki seansta düzenlenen gösteriye yoğun ilgi gösteren, hemşehrilerine teşekkür eden Başkan Ali Alper BOYDAK, “Sermet Erkin Bey’e bu güzel gösterisinden dolayı çok çok teşekkür ediyoruz, şehrimize hoş geldiler, şeref verdiler. Biz her zaman böyle kültürel etkinlikleri arttırarak devam ettireceğiz. Seçimden sonra inşallah yine bu tür sosyal etkinliklere hep beraber devam edeceğiz, Sermet Bey’i yine davet edeceğiz. Yoğun ilgiden salonumuz doldu, taştı. Görüyoruz ki bu kalabalıklar hiç bitmeyecek, Ceyhanlı hemşehrilerimizin bu tür faaliyetlere ihtiyacı olduğunu bu konuda elimizden gelen gayreti göstereceğimizi bilmelerini isterim” dedi.

Sermet Erkin’in sahneye çıkmasıyla başlayan birbirinden ilginç illüzyon gösterileri izleyenler tarafından büyük alkış aldı. Yıllardır sahnelerden inmeyen Sermet Erkin’in performansı büyük beğeni kazanırken, Ceyhanlılar bu güzel etkinliği düzenleyen Başkan Ali Alper BOYDAK ve ekibine teşekkür etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Yamaç paraşütü festivalinde görsel şölen…

Feke’de bu yıl ilk kez düzenlenen Yamaç Paraşütü Festivali, Tapan Mahallesi’nde yaklaşık bin 500 rakımlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir