29 Ekim 2020 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan Belediyesinden eğitime destek…

Ceyhan Belediyesinden eğitime destek…

Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi öğrencisi Mehmet Ali Kaçiş
Milli Savunma Üniversitesi Sınavı’nda
Sayısal Puanda Türkiye 399.’su ve
Ceyhan 1.’si oldu. Ceyhan’da dezavantajlı ailelerin çocuklarını ücretsiz olarak sınavlara hazırlayan CEGEM pandemi sürecine rağmen büyük bir başarıya imza attı. Ceyhan’ın 1.’si CEGEM’in öğrencileri arasından çıktı.

“Eğitimde Fırsat Eşitliği Sağlamak İçin Çalışıyoruz”

Milli Savunma Üniversitesi sınavını birincilikle kazanan Mehmet Ali Kaçiş’i tebrik eden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem;” Bizim gençliğimize inancımız tam. YKS sonuçları açıklandığında da Gençlik ve Eğitim Merkezi’mizde ücretsiz olarak eğitim alan öğrencilerimizin başarılı sonuçlar alacağına inanıyoruz. Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak için uzman ve donanımlı bir kadro ile Ceyhan’ın gençlerine ücretsiz sınava hazırlık kursları verdik. Pandemi sürecinde yaşanan olumsuzluklara rağmen gençlerimiz başarılı bir eğitim yılı geçirdiler. Hepsini tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum. Biz sizin geleceğiniz için çalışıyoruz. Siz de geleceğe umutla sarılın” ifadelerini kullandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

BAŞKAN HÜLYA ERDEM’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. “Cumhuriyet Düşüncesi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir