21 Temmuz 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHAN BELEDİYESİNDE SÖZLEŞME…

CEYHAN BELEDİYESİNDE SÖZLEŞME…

Bem-Bir-Sen ile Ceyhan Belediyesi arasında Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi imzalandı.

Ceyhan Belediye Meclis Salon’unda düzenlenen imza töreniyle Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ve Bem-Bir Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Ünüvar sözleşmeyi imzaladı. Sözleşme ile belediye memurlarının maaşlarına yaklaşık yüzde 25 oranında iyileştirme yapıldı.

Bir yıl geçerli olacak denge tazminatı sözleşmesi imza törenine Bem-Bir-Sen Ceyhan Şube Başkanı İsmail Tanırgan, belediye birim müdürleri ve sendikaya üye memurlar da katıldı.

Sözleşmenin Ceyhan Belediyesi çalışanlarına hayırlı olmasını dileyen Bem-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Ünüvar, Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e teşekkür etti.

Çalışanın alın terinin kutsal olduğunu, karşılığının hakkaniyetle ve zamanında verilmesi gerektiğini belirten Başkan Alemdar Öztürk ise, “Bugün çalışma hayatı açısından önemli ve güzel bir gün. Belediye olarak başından beri çalışanımızın hakkını korumayı bir görev bildik ve ona göre çalıştık. İş ahlakı işverenin çalışanını gözetmesini, çalışanların da kazandıkları maaşı hak etmesi için çabalamasını gerektirir. Sözleşmenin hayırlı olmasını diliyorum” dedi

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kendilerini MİT elemanı olarak tanıtıp 70 bin lira dolandırdılar…

kendilerini MİT elemanı ve komutan olarak tanıtıp 2 kişiden iş vaadi ve kamu kurumundaki işlerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + 15 =