16 Haziran 2024 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHAN BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA…

CEYHAN BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA…

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk hizmet binasında düzenlenen bayramlaşma töreninde beraberinde Ak Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan ve Ak Parti Ceyhan İlçe Başkanı Süleyman Ulu ile birlikte Belediye meclis üyeleri. ve belediye personeli ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Başkan Alemdar Öztürk Belediye Meclis üyeleri ve belediye personelinin bayramını kutladı ve yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı.,”Ramazan vesilesiyle yaşanılan barış, kardeşlik ve bereket gibi güzelliklerin bir ömür boyu devam etmesi en büyük dileğimizdir. Ancak günlerdir İsrail devletinin vahşice saldırılarına maruz kalan kardeş Filistin halkının Gazze’de yaşadıkları yüreğimizi sızlatmaktadır. Cenab-ı Allah Ramazan Bayramının yüzü suyu hürmetine başta Filistin olmak üzere dünyanın dört bir yanında zulme maruz kalan tüm Müslüman kardeşlerimizin kurtuluşunu nasip eylesin.” dedi.ve , ‘dargınların barıştığı, dayanışma ruhunun yoğunlaştığı, birlik ve beraberlik hislerinin pekiştiği bu bayramda da milletçe birbirimizle sevgi ve sevinçle kucaklaşmalıyız’ dedi.

Başkan Alemdar Öztürk 30 Mart seçimlerinde vatandaşlarımıza ne söz verdiksek hepsini bir,bir yerine getireceklerini ifade eden Başkan Öztürk Ceyhan’ın sorunlarını çözmede hep birlikte gayret içerisinde olacaklarının altını çizdi.

Başkan Alemdar Öztürk halkın huzur ve güvenli bir şekilde bayram geçirmeleri için tün tedbirleri aldıklarını ve Belediye ekiplerinin 24 saat görevleri başında olduğunu belirtti

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir