22 Ocak 2022 , Cumartesi
Ana Sayfa / Gündem / Ceyhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor…

Ceyhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor…

Ceyhan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler gece gündüz demeden çalışarak Ceyhan’ı güzelleştiriyor.

Ceyhan Belediyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlükleri, Ceyhan genelinde ortaya çıkan çim ve yabani otların temizliği, ağaç budama , kaldırımlarda ve yol kenarlarında bulunan ağaçları da budayarak görüntü kirliliğini önlemiş oluyor. Ekipler ağaçlar ve bitkileri koruma altına alırken budama çalışmaları ile ağaçların sağlıklı kalması sağlanıyor.

Çalışmalar tüm mahalle, cadde ve sokaklarda devam ederken Park ve Bahçeler yetkilileri; “Ceyhan’ı güzelleştirmek için ekiplerimiz kötü görüntü oluşturmaması adına elinden geleni yapıyor. Tüm çalışmalarımız mahallelerde devam edecektir. Gaziosmanpaşa Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Namık Kemal Mahallesinde çalışmalarımız bitirerek diğer mahallelerimizin de görüntü kirliliğini ortadan kaldıracağız” dedi.

“Ekiplerimiz Ceyhan’ı Güzelleştiriyor”

Çevreye önem verdiklerini belirten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Park, bahçe, kaldırımlar ve refüjlerde çim biçme ile yabani otların temizliklerini aralıksız sürdürüyoruz. Belirlediğimiz program dahilinde ekiplerimiz tüm mahallelerimizde park ve bahçelerin yanı sıra, vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirmeye alarak yabani otların oluştuğu bölgelerde çevre düzenlemesi yapıyorlar. Park ve Bahçeler müdürlüğü ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışarak Ceyhan’ımızın çehresini güzelleştiriyor, hemşerilerimizin yaşam alanlarını temiz ve bakımlı olması için özen gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

“Anavarza Yeniden Doğuyor” projesinin imzaları atıldı…

Çukurova Kalkınma Ajansının (ÇKA) güdümlü proje desteği kapsamında hazırlanan “Anavarza Yeniden Doğuyor” projesinin sözleşme imzaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir