19 Mayıs 2024 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHAN BELEDİYESİ HALK GÜNÜ…

CEYHAN BELEDİYESİ HALK GÜNÜ…

CEYHAN BELEDİYESİ 8. HALK GÜNÜ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ceyhan’da Çarşamba günleri düzenlenen ‘Halk Günü’ toplantılarında Belediye Başkan Alemdar Öztürk, vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor.

8.’si düzenlenen ’Halk Günü’ toplantısına ilçenin değişik mahallelerinden gelen vatandaşlar katıldı. Ceyhanlı hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Alemdar Öztürk, farklı istek ve temennileri dinledi.

Alemdar Öztürk, rutin olarak yapılan halk günleri için şunları söyledi;
”Gerçekleştirdiğimiz insan odaklı çalışmalarımızla yaklaşık 8 ay gibi kısa sürede hızla gelişen, değişen ve yükselen bir Ceyhan vizyonu oluşturma gayretindeyiz. Vatandaşlarımızla buluştuğumuz halk günlerinde, halkımızın fikir, önerileri bizim için çok önemli. Üreten bir Ceyhan için saf ve katılımcı yönetim anlayışımız var. Halk günlerimiz bunun en büyük göstergesidir. Vatandaşlarımız özgürce, demokratik bir şekilde düşüncelerini bizlerle paylaşıyor. Halkımızın farklı görüşleri öz kültürümüzün zenginliği, bu görüşlerin yerel yönetici olarak bizlere daha fazla katkı sağlayacağını düşünüyorum.” dedi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği halk günü toplantısında Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri de hazır bulundu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir