30 Kasım 2023 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / CEYHAN BELEDİYESİ HALK GÜNÜ…

CEYHAN BELEDİYESİ HALK GÜNÜ…

CEYHAN BELEDİYESİ 8. HALK GÜNÜ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ceyhan’da Çarşamba günleri düzenlenen ‘Halk Günü’ toplantılarında Belediye Başkan Alemdar Öztürk, vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor.

8.’si düzenlenen ’Halk Günü’ toplantısına ilçenin değişik mahallelerinden gelen vatandaşlar katıldı. Ceyhanlı hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Alemdar Öztürk, farklı istek ve temennileri dinledi.

Alemdar Öztürk, rutin olarak yapılan halk günleri için şunları söyledi;
”Gerçekleştirdiğimiz insan odaklı çalışmalarımızla yaklaşık 8 ay gibi kısa sürede hızla gelişen, değişen ve yükselen bir Ceyhan vizyonu oluşturma gayretindeyiz. Vatandaşlarımızla buluştuğumuz halk günlerinde, halkımızın fikir, önerileri bizim için çok önemli. Üreten bir Ceyhan için saf ve katılımcı yönetim anlayışımız var. Halk günlerimiz bunun en büyük göstergesidir. Vatandaşlarımız özgürce, demokratik bir şekilde düşüncelerini bizlerle paylaşıyor. Halkımızın farklı görüşleri öz kültürümüzün zenginliği, bu görüşlerin yerel yönetici olarak bizlere daha fazla katkı sağlayacağını düşünüyorum.” dedi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği halk günü toplantısında Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri de hazır bulundu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Asgari ücret sefalet ücretine dönüştü…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Dr. Anıl Tanburoğlu 2024 yılı için belirlenecek olan …

Final Eğitim Kurumları’ndan Öğretmenler Günü balosu…

 Adana Final Eğitim Kurumları, Öğretmenler Günü’nü görkemli bir balo ile kutladı. Adana Final Eğitim Kurumları …

Sağlık-Sen Adana Kadınlar Komisyonu İlk Toplantısını Gerçekleştirdi…

Kadınlar Komisyonu’nun Görevleri ve Amaçları Kadınlar Komisyonu, özellikle kadın üyelerin çalışma yaşamında karşılaştıkları sorunlara odaklanacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir