28 Ocak 2022 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan Belediyesi 12 ayrı noktada çalışıyor…

Ceyhan Belediyesi 12 ayrı noktada çalışıyor…

Ceyhan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, bölgede yoğunlaştırdığı çalışmalar kapsamında bir taraftan yol açma işlemleri, bir yandan onarım ve yama işlemleri ile kilit parke yol çalışmalarını büyük bir hızla devam ettiriyor.
Ekipler, İlçeye bağlı Başören, Belediyeevleri, Burhaniye, Emek, Gazi Osman Paşa, Hürriyet, İstiklal, Kılıçkaya, Namık Kemal, Ulus, Şahin Özbilen,Yellibel Mahalleleri’nde yol onarım ve yama işlemleri ile kilit parke yol yapımı çalışmalarını büyük bir hızla devam ettiriyor.
Özellikle ilçe merkezinde devam eden doğalgaz, internet, Telekom ve elektrik alt yapı çalışmaları nedeniyle yol hizmetini zaman zaman istenilen hızda yürütemediklerini ifade eden Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “İlçemiz Adana’nın en büyük ilçelerinden birisi. Göreve geldiğimiz günden bu yana Ceyhan’a ve Ceyhanlı hemşehrilerimize hizmetin en iyisini vermenin gayretindeyiz. Ekiplerimiz yol çalışmalarını aralıksız olarak devam ettirmektedirler, an itibariyle on iki ayrı mahallemizde çalışıyoruz. ” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı…

Jandarma ekipleri tarihi eser satmaya çalışan şahsı 36 adet sikke ve 4 adet tarihi obje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir