20 Ocak 2021 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan Belediye Başkanı Erdem hayvan barınağını inceledi…

Ceyhan Belediye Başkanı Erdem hayvan barınağını inceledi…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Hayvan barınağını yerinde inceleyerek yapılan çalışmaları, hayvanların sağlık durumları ve bakımları hakkında bilgi aldı.
Başkan Erdem ve beraberindeki Ceyhan Belediye Ekipleri Hayvan barınağına gelerek sokak hayvanlarını tek tek yerinde inceledi ve ziyaret etti. Ziyaret esnasında Hayvan Barınağından sorumlu Veteriner hekimden bilgi alan başkan Erdem barınaktaki tüm sevimli dostları elleriyle besleyerek karınlarını doyurdu.

‘’İNSANLARIN EN SADIK SEVİMLİ DOSTLARI SOKAK HAYVANLARIDIR.’’

Ziyaret esnasında bir açıklama yapan Başkan Erdem’’ Değerli hemşerilerim, Sevgili hayvan severler, Bu sevimli dostlar bizim hayatımızın bir parçasıdır. Uzun zamandır tadilatta olan Ceyhan Belediyesi Hayvan Barınağımız yenilendi. Ağzı dili olmayan, savunmasız can dostlarımız bize emanet. Yenilenen barınağımızda hasta ve yaralı can dostlarımızın tedavisi veteriner hekimimiz tarafından yapılıyor ve iyileşene kadar misafirimiz oluyor. Irklara ve büyüklüklerine göre ayrı ayrı misafir ettiğimiz hayvanlarımızın bir an önce sağlıklarına kavuşmasını ve onları çok sevecek ailelerini bulmalarını istiyoruz. Siz de dünyada bir iz bırakmak için lütfen bir can sahiplenin. Bir hayat kurtarın, Birinin kahramanı olun. Bu dostlarımızın en iyi şekilde misafir edilerek bakılması bizim öncelikli hedeflerimizdir. Vatandaşlarımız ve hayvan severlerimiz ile El ele vererek bu hedefimizi gerçekleştireceğiz. Hayvanlar biliyorsunuz ki insanların en sadık dostlarıdır. Bu dostlarımız için bizler elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bizler sadece vatandaşlarımızın refahı için değil, hayvanlarında refahı için çalışıyoruz. Bizler buradan tüm vatandaşlarımıza sesleniyoruz, Para ile cins hayvan satın almak yerine gelin barınaktaki canlarımıza sahip çıkalım ve sahiplenelim.’’ Dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Sevgilisinin darbettiği kadın önce soyuldu sonra otomobilden atıldı…

Erkek arkadaşıyla park halindeki otomobilde tartışan kadın, darbedilip araçtan atıldı. Merkez Çukurova ilçesi Beyazevler Mahallesi’nde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir