19 Mayıs 2022 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Çatıda mahsur kalan hırsıza önce yolu gösterdi, ardından sopayla saldırdı…

Çatıda mahsur kalan hırsıza önce yolu gösterdi, ardından sopayla saldırdı…

Adana’da sabah erken saatlerde yaşanan olay şaşkınlık yarattı. Hırsızlık için girdiği klima ve beyaz eşya servisinde, iş yeri sahibi ve çalışanlardan kaçıp çatıya tırmanan şüpheli mahsur kaldı. Daha sonra orada bulunan bir kişi, hırsıza önce çatıdan iniş yolunu gösterdi, ardından da sopayla saldırdı.
Adana’nın Seyhan ilçesi Türkocağı Mahallesi’nde, sabah 06.00 sıralarında ilginç bir olay meydana geldi. Klima ve beyaz eşya servisinin sahibi ve çalışanları, sabah iş yerine geldiklerinde şoka uğradı. Patron ve çalışanları hırsızla karşı karşıya geldi.

İKİNCİ KATTAKİ PENCEREDEN ÇATIYA TIRMANDI
Yaşanan kısa süreli arbedenin ardından şüpheli, çalışanların elinden kurtulup, ikinci kattaki pencereden çatıya tırmandı. İhbar üzerine adrese polis ekipleri sevk edildi. Çatıda mahsur kalan hırsıza, polis ekipleri yardımcı olmaya çalıştı.

HIRSIZ, EKİPLERDEN MERDİVEN YA DA İP GETİRİLMESİNİ İSTEDİ
Polis ekipleri, şüpheliden aşağı inmesini istedi. Hırsız olmadığını, yanlış anlaşıldığını belirten şüpheli inemeyeceğini, merdiven ya da ip getirilmesini istedi.

ÖNCE YOL GÖSTERDİ, ARDINDAN SOPAYLA VURDU
Bu sırada, aşağıda bekleyen bir kişi, binanın yakınındaki elektrik direğine çıkarak, şüpheliye buradan inebileceğini söyledi. Şüpheli, elektrik direğine tutunarak indi. Yol gösteren kişi, bu kez elindeki sopayla şüpheliye birkaç kez vurdu.

HIRSIZA VURAN KİŞİ DE GÖZALTINA ALINDI
Olaya müdahale eden polis, hırsızlık şüphelisiyle ona vuran kişiyi gözaltına alıp Beş Ocak Polis Merkezi’ne götürdü.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kadir Aydar davasında sahte delil iddiası…

Kadir Aydar aleyhinde delil olarak sunulan görüşme kayıtlarının yazıya dökülürken değiştirildiğini ve bunun mahkemede ispat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir