16 Haziran 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / BÜYÜKŞEHİR, CEYHAN’I AĞAÇLANDIRIYOR…

BÜYÜKŞEHİR, CEYHAN’I AĞAÇLANDIRIYOR…

Adana Büyükşehir Belediyesi Ceyhan ilçesi Şahin Özbilen Mahallesi’nde bulunan Egemen Darendelioğlu ve Fevzi Çakmak bulvarlarında orta refuj ve ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştiriyor.
Park ve Bahçeler birimi ekipleri Ceyhan ilçesinde ağaçlandırma çalışması doğrultusunda Egemen Darendelioğlu Bulvarı ve Fevzi Çakmak Bulvarı’ndaki orta refüj ile kaldırımlara 100 adet yetişkin ve uzun ömürlü lükstrüm ağacı dikimi gerçekleştirdi.
Adana Büyükşehir Belediyesi 1. Bölge Koordinatörlüğü Park ve Bahçeler Birimi Sorumlusu Serkan Can, “Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü’nün Ceyhan Belediyesi Başkanı olduğu dönemde ilçeye kazandırmış olduğu hizmetleri devam ettiriyor olmak bizler için onur verici. Ceyhan ilçesinde Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet alanındaki bulvar ve caddelerde bu şekil ağaçlandırma çalışmalarımız yağmur, çamur ve soğuk demeden devam edecek. Egemen Darendelioğlu ve Fevzi Çakmak bulvarları başta olmak üzere tüm bulvar ve caddelerde ağaçlandırma ve peyzaj çalışması gerçekleştirerek, halkımızın yeşil alan ihtiyacına olabildiğince daha fazla cevap vermek istiyoruz. Ayrıca kent estetiğine de katkı koymak en büyük arzumuz. Ceyhanlı hemşehrilerimizin bundan sonraki süreçte bu ağaçların korunmasında duyarlılık göstermelerini bekliyorum” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Trenin çarptığı çocuk öldü…

Seyhan’da raylarda arkadaşlarıyla oyun oynadığı sırada trenin çarptığı çocuk, hastanede hayatını kaybetti. Şakirpaşa Mahallesi’nde arkadaşlarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + two =