25 Haziran 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / BORSADAN ÖĞRENCİLERE YARDIM…

BORSADAN ÖĞRENCİLERE YARDIM…

Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) tarafından gönderilen 30 Bin TL ile toplamda Bin 300 kırtasiye paketi hazırlayan Ceyhan Ticaret Borsası, maddi durumu iyi olmayan öğrencilere ulaştırarak eğitime yardımda bulundu. İlçe merkezi ve ilçeye bağlı okullarda okuyup maddi durumu olmayan öğrencileri ziyaret ederek kendi elleriyle yardımları öğrencilere veren Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Memici Güleçyüz, “Hazırlanan paketleri okullarımızın idarecilerine ve tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilerimize elden teslim ettik. Buradaki amacımız, karınca kararınca öğrencilerimizin eğitimlerine yardımda bulunmaktır. Öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Onlar yeter ki okusunlar. Meslek sahibi olsunlar. Biz her türlü desteği sağlamaya hazırız.” şeklinde konuştu.

Geleceğin büyükleri olan öğrencilere her türlü desteğin verilmesi gerektiğini vurgulayan CTB Başkanı Güleçyüz, “Daha önce olduğu gibi inşallah bundan sonraki zamanlarda da eğitim camiasına desteklerimiz sürecek. Biz oda olarak sadece eğitim camiasına değil, imkanlarımız doğrultusunda Ceyhan ve Ceyhanlının yararına olacak her projede yer alacağız.” dedi.

Yardım paketlerini Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Memici Güleçyüz, Başkan Yardımcısı Fatih Gider, Genel Sekreter Mahmut Elma, İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Yeliz Aydar okul idaresi tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı. Dağıtılan yardımlar öğrencileri oldukça memnun etti. Öğrencilerin memnuniyeti gözlerinden okunuyordu. Ziyaret esnasında öğrencilerle birebir ilgilenen CTB yöneticileri onlarla sohbet ettiler, çocukların sıcak karşılamaları ve sordukları zekice sorular karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Ceyhan Ticaret Borsası’nın maddi durumu elverişsiz olan öğrenciler için hazırladığı eğitim paketlerini teslim alan okul müdürleri;ise ”Ceyhan Ticaret Borsası’na, odanın değerli başkanı ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir