2 Aralık 2023 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / BELEDİYEDEN BAHAR TEMİZLİĞİ…

BELEDİYEDEN BAHAR TEMİZLİĞİ…

CEYHAN BELEDİYESİ’NDEN BAHAR TEMİZLİĞİ

Ceyhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bahar ayının gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte temizlik işlerini hızlandırdı. Ekipler, parkları, kaldırımları, cadde ve bulvarları hummalı bir şekilde temizliyor.

Planlı bir biçimde ilerleyecek olan çalışmalar Ceyhan’daki tüm mahallelerde devam edecek. İlçe merkezindeki mahallelerde başlatılan bahar temizliği çalışmalarında oluşturulan özel ekipler, planlı bir şekilde ilerleyerek ilçeyi bahara hazırlamış olacak.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk yaptığı açıklamada, “malumunuz, bahar geldi. İlçemizdeki park ve yeşil alanlar vatandaşlarımız tarafından yoğun bir biçimde kullanılmaya başlandı. İlçe genelinde sorumluluk alanımızdaki sokaklarımız, caddelerimiz ve parklarımız bahara hazırlamak amacıyla ekiplerimiz tarafından planlı bir şekilde temizleniyor. Amacımız vatandaşlarımızın daha temiz ortamlarda yaşamalarına yardımcı olmaktır.” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Seyhan’da “Psikolojik Şiddet Ve Genç Kadınlar” Söyleşisi…

  Seyhan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Adana Soroptimist Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen …

“Seyhan’da Yenilik Zamanı”

  Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi, 26. Dönem Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, …

Başkan Kocaispir Şantiyede İşçilerle Buluştu…

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde görev yapan belediye çalışanıyla kahvaltıda buluştu. Başkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir