12 Aralık 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Belediyeden 50 çocuk parkı…

Belediyeden 50 çocuk parkı…

Ceyhan’da 50 Yeni mahalleye 50 park
Ceyhan Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda ilçe merkezindeki tüm parkların bakım ve onarımı, budama ve ot biçme çalışmaları hızla devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, ilçe genelindeki tüm parkların bakımı ve onarımının yapıldığını ifade ederek, “Ekiplerimiz tüm parklardaki oturma ve oyun gruplarının bakım ve onarımını yapıyor. Ayrıca 60 adet çocuk oyun ve 20 adet fitness spor aletini belirlediğimiz bölgelere monte edeceğiz. Bunun yanı sıra ot biçme, ağaç ve bitki budama çalışmalarımız da devam ediyor.” dedi.
İlk etapta köy statüsünden mahalleye dönüşen 50 yeni mahalleye çocuk parkı yapacaklarını da ifade eden Başkan Alemdar Öztürk, ” tüm vatandaşlarımızın belediye hizmetlerinden eşit şekilde faydalanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu amaçla köy statüsünden mahalleye dönüşen 50 mahallemize Allah’ın izniyle çocuk parkı yapacağız.” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Lego parçaları zararlı mı? Altı araştırmacı yutarak test etti…

Avustralyalı ve İngiliz araştırmacılar, oyuncak Lego’ların sindirim sistemine zararlı olup olmadığını ölçmek için küçük plastik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir