28 Şubat 2020 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ALİ ALPER BOYDAK ZABITA HAFTASINI KUTLADI….

BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ALİ ALPER BOYDAK ZABITA HAFTASINI KUTLADI….

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Zabıta teşkilatının 191.nci yıldönümü nedeniyle zabıtaların haftasını kutladı. Zabıta Müdürü İlhan Çelik ile Zabıta memurlarını Zabıta karakolunda ziyaret etti. Başkan Vekili Boydak Zabıta Müdürü İlhan Çelik’e çiçek vererek özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı günlerini kutladı.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak ,, “Zabıta Haftası” nedeni ile mesaj yayımladı. Başkan vekili Boydak mesajında, Zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Zabıta Haftası’nın 191’inci yıl dönümü olduğunu hatırlattı. Mesajında “Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan Belediye Zabıta Müdürlüğü, vatandaşın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir” dedi.

ZABITANIN ÖZEL AYRI BİR YERİ VARDIR

Başkan Vekili Boydak, “Farklı alanlarda hizmet veren belediyelerde, zabıtanın özel ve ayrı bir yeri vardır. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediyemiz Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Şehir hayatında düzenin sağlanabilmesi için ölçüm ve tartım, güvenlik ve asayiş, denetim ve kontrol mekanizmalarından taviz verilmemesi gerekmektedir. Tüm bu görevleri yerine getirirken Belediyemizin gören gözü ve işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız aynı zamanda Belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir.

Zabıta Müdürlüğümüz bütün personeli ile vatandaşlarımızın her zaman yanında ve hizmetindedir. Bu vesile ile bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Ceyhan Belediyesi Zabıta Teşkilatımızı ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” diye belirtti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Hafif ticari araç sulama kanalına düştü…

Kontrolden çıkan hafif ticari araç sulama kanalına düştü. Araç sürücüsü kazadan yara almadan kurtuldu. Kaza, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir