29 Kasım 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Çevre / Beldiye kültür hizmeti…

Beldiye kültür hizmeti…

CEYHAN BELEDİYESİ KÜLTÜR HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR
KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI SITKI ASLANHAN BİR KONFERANS VERDİ

Ceyhan Belediyesi ve Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen “Sınav Sürecinde Moral Motivasyonu ve İdeal Gençlik Model Aile” konulu konferansa Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan konuşmacı olarak katıldı.
Murat Göğebakan Kültür Merkezi’ndeki konferans saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

“GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZİN TEMİNATIDIR”
Açılış konuşmasını yapan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk 2023 yılı büyük Türkiye hedefini gençlerin gerçekleştireceğini ifade ederek “sevgili gençlerimiz, sizler istikbalimizin teminatısınız. Alacağınız eğitim bu hedefi belirlemede önemli rol oynayacaktır. Ceyhan Belediyesi olarak değişen Türkiye şartları içersinde yeni bir belediyecilik anlayışını Ceyhan’a getirmenin gayreti içersindeyiz. Bir şehrin imarı elbette önemlidir ancak bir şehri şehir yapan, şehre gerçek anlamda mana ve anlam kazandıran yine sizlersiniz. Göreve geldiğimiz günden bu yana henüz birçoğu 18 yaşını doldurmamış olan siz sevgili gençlere hizmet etmenin çabası içersindeyiz. Çünkü büyük Türkiye Devletini gelecekteki yönetecek olan sizlersiniz. Bizler sizlere hizmet etmek için buradayız. Bu nedenle kültürel ve sosyal anlamda sizlerin yetişmesinde bir nebze de olsa fayda sağlamış olursak ne mutlu bize” Dedi.

Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nin 7 gün 24 saat gençlere hizmet vereceğini ifade eden Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, özellikle YGS sınavı öncesinde kendi alanında çok başarılı olan kişisel gelişim uzmanları ve Ceyhanlı gençleri ile ailelerini buluşturduklarını söyledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

ATB Başkanı Bilgiç: “Narenciyeyi yere düşürmeyelim, üreteni destekleyelim!”

  Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, 81 il ve ilçe belediye başkanlarına narenciye üreticilerine …

Özel Okul İddiası Mahkemelik Oldu…

Adana’da yaşayan Avukat Nazan Akça Subaşı, 9 yaşındaki kızını özel bir okula kaydettirirken, ders kitapları …

Hem Kendisi Hem de Komşusunun Başını Yaktı…

Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, uyuşturucu taşıdığı gerekçesiyle tutuklanan Ali Can N.’nin, Yıldırım Beyazıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir