25 Mayıs 2020 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Bayramlıklar Çukurova Belediyesinden…

Bayramlıklar Çukurova Belediyesinden…

Çukurova Belediyesi gerçekleştirdiği gıda ve giyim yardımları ile Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor. Hayır çarşısına kayıtlı 5 bin 600 vatandaşın yararlandığı Hayır Çarşısı, hayırseverlerin ve mağazaların katkılarıyla, birbirinden güzel giyim eşyaları ile donatılırken, Gıda Bankası’ndan da 5 bin aileye Ramazan kolisi yardımı yapıldı.

Çukurova ilçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere, yılın her ayında olduğu gibi, Ramazan ayında da gıda ve giyim yardımında bulunduklarını belirten Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yardıma muhtaç olduğu belirlenen ailelere, içerisinde çeşitli gıda maddeleri bulunan Ramazan gıda kolilerinin büyük bir özen ile dağıtıldığını vurguladı. Ramazan Bayramı öncesinde, Çukurova Belediyesi Hayır Çarşısı ve Gıda Bankası’na gelen vatandaşlar, verilen hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Başkan Soner Çetin’e, verdiği bu güzel hizmet için teşekkür ediyoruz. Sürekli yararlandığımız bu hizmet, bayram öncesinde hem bizim, hem de çocuklarımızın yüzünü güldürecek” dedi.

Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde kurulan Hayır Çarşısı ve Gıda Bankası’ndan yararlananların sayısının her geçen gün arttığını belirten Belediye Başkanı Soner Çetin, “Bu mübarek Ramazan ayında her sene olduğu gibi bu senede Belediyemiz tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza giyim ve gıda yardımında bulunuyoruz. Belediyemizin imkanları ile oluşturduğumuz yardım paketlerini, muhtarlarımız ve diğer kriterlere göre tespit etmiş olduğumuz mahallelerde ihtiyaç sahibi olduğuna inandığımız insanlarımıza dağıtıyoruz. Amacımız, Çukurova’da muhtaç durumda olan vatandaşlarımızı Ramazan ayında bir nebze de olsa sevindirmek. Ramazan ayı nedeniyle artan giyim eşyası bağışlarını da, halkımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu…

Yalnız yaşayan ve sağ kolundan engelli olan Bülent Çetin (54), evinde ölü bulundu.Olay, Merkez Seyhan, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir